Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Заходи з нагоди 30-річчя Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари»

Переглядів: 323

18 квітня 2018 року заступник голови районної ради Петро Бабкін взяв участь у святковому концерті Уманського НУС присвячений 30-річчю з дня заснування Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари».

Віршованими рядками легенди про те, як Бог обдаровуючи талантом народи, нагородив Україну пісенним хистом, розпочалася ювілейна концертна програма уславленого художнього колективу Уманського НУС. Ведучі заходу ознайомили присутніх з історією розвитку славного колективу, адже в його скарбниці за 30 років існування зібралося більше 500 відзнак, 30 з яких міжнародного, 238 – всеукраїнського і 300 – обласного рівнів. Ансамбль є неодноразовим учасником і лауреатом всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів; голосами учасників колективу з кращих підмостків країни і зарубіжжя та екранів телевізорів насолоджувалися мільйони глядачів.

Грамотою Уманської районної ради «За активну роботу по реалізації Концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді, активну участь у громадському житті університету, розвитку художньої творчості молоді, популяризацію української пісні та з нагоди 30-річчя заснування Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» нагороджено концертмейстера Олександра Берднікова та солістку ансамблю Тетяну Мазур.

« повернутися до списку новин