Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Голова районної ради Оксана Супрунець бере участь у всеукраїнській фаховій майстерні «Відповіді на болючі питання у сфері реформування АТУ та медицини»

Переглядів: 208

У Києві триває всеукраїнська фахова майстерня «Відповіді на болючі питання  у сфері реформування АТУ та медицини», у якій бере участь і голова районної ради Оксана Супрунець.

Захід організований на прохання Української асоціації районних та обласних рад, щодо роз’яснення законодавства та практичних аспектів у роботі місцевих рад з окреслених питань.

Найбільш гостре обговорення ведеться навколо процесів реформування адміністративно-територіального устрою, зокрема, як будуть виглядати нові спроможні райони та як будуть розмежовані повноваження між органами місцевого самоврядування та органами державної влади.

Крім того, у другій частині фахової майстерні експерти УАРОР пояснюватимуть, що таке бізнес-планування у медичній сфері.

Формат заходу – інтерактивний. Відповідають на запитання керівників районних рад високопосадовці Мінрегіону, представники Верховної Ради та експерти.

Фахова майстерня організована у рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України.

« повернутися до списку новин