Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Загальні збори громадян села Родниківка

Переглядів: 371

7 березня 2019 року відбулися загальні збори громадян села Родниківка. Участь у загальних зборах взяв заступник голови районної ради Петро Бабкін, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, депутат районної ради Сергій Войченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громада села.

Розпочала зібрання сільська голова Руслан Яремчук, який прозвітувався перед громадою про проведену роботу за рік. Руслан Анатолійович повідомив, що протягом поточного року в населеному пункті за рахунок коштів сільської ради  було здано в експлуатацію каналізаційну мережу з підключенням до міста Умань, здійснено капітальний ремонт санвузла ДНЗ на загальну суму 181 тис. грн. та зроблено проектно-кошторисну документацію на водогін загальною вартістю 200 тис. грн.

Цього дня перед громадою звітувався депутат районної ради, керівник КСП «Родниківка» Сергій Войченко. Сергій Михайлович бере активну участь в усіх нагальних питаннях та проектах, які впроваджуються в населеному пункті та надає посильну фінансову підтримку закладам соціальної сфери села.

« повернутися до списку новин