Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Вітання голови районної ради Оксани Супрунець з Великоднем

Переглядів: 349

Шановні жителі Уманщини!

Від усього серця вітаю вас із світлим святом Христового Воскресіння!

Великдень – це не лише велике християнське свято, це символ прагнення українського народу до збереження власних традицій. Це свято нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ.

Нехай хвилююче Великоднє дійство завітає в кожну родину Уманщини й щедро обдарує всіх щастям та радістю, Божою ласкою та прихильністю щасливої людської долі.

Хай свято Христового Воскресіння знайде відгук у кожній християнській душі, надихне на шляхетні вчинки, праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я здійснення і процвітання України!

Тож давайте підтримаємо один одного, допоможемо тим, кому сьогодні важко, допоможемо родинам, в яких близькі на війні, сім’ям, які втратили своїх найдорожчих.

Окреме побажання нашим землякам, які сьогодні на передовій захищають суверенітет і цілісність України. Нехай війна назавжди покине нашу рідну землю, а наші оборонці повертаються живі, здорові та з перемогою!

Щиро бажаю вам, шановні жителі Уманщини, здоров’я, сил і наснаги для успішного завершення всіх добрих справ, хай у вашій родині, нашій Україні панують мир, любов, взаєморозуміння і добро!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Голова Уманської районної ради

Оксана Супрунець

 

 

« повернутися до списку новин