Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Звернення голови районної ради Оксани Супрунець з нагоди Дня українського добровольця

Переглядів: 298

14 березня ми відзначаємо День українського добровольця і вшановуємо подвиг справжніх патріотів незалежної України, які у нелегкий для держави час проявили мужність, відвагу та вірність Батьківщині й своєму народові. 

Споглядаючи на події, що відбувалися шість років тому, можна із впевненістю відзначити – Вояки доброї волі стали справжнім щитом для України в боротьбі із зовнішнім ворогом.

Перші роки неоголошеної війни були важкими для нашої держави, і саме добровольчі батальйони зіграли важливу роль у відстоюванні територіальної цілісності  та суверенітету України. Вони пройшли пекло найважчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт – все заради кращого майбутнього своїх дітей та співвітчизників. Вічна пам'ять і слава загиблим! 

Від імені депутатського корпусу Уманської районної ради дякую всім, хто воював у перші дні, і тим, хто продовжує надалі боронити незалежність й територіальну цілісність нашої Держави.

Шановні захисники-добровольці! Сердечно вітаю усіх зі святом. Нехай щаслива доля буде прихильною до кожної вашої родини та нашої рідної України. Міцного здоров’я вам, лицарської звитяги, швидшої Перемоги і Господнього захисту!

Нехай мир та спокій буде на нашій землі.

Слава Україні!

Голови Уманської районної ради                Оксана Супрунець

« повернутися до списку новин