Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

День університету в Уманському НУС

Переглядів: 336

Вересень в Уманському національному університеті садівництва – це не лише початок нового навчального року, а й знаменна для всього колективу навчального закладу подія – День університету. Саме з цього місяця ведеться літопис діяльності одного з найповажніших університетів України, аграрного Кембриджу в серці України, осередку освітніх, наукових і патріотичних традицій – Уманського НУС.

Цьогорічні урочистості з нагоди святкування знаменної події, як завжди, вирізнялися колоритністю та позитивом. Адже з нагоди Дня народження рідного закладу вищої освіти всі факультети та кафедри представили до огляду університетській спільноті та гостям власні здобутки й напрацювання.

Привітали студентську молодь зі святом і представники місцевої влади: заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін і начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко.Яскравою хореографічною композицією «Привітальна» віншував першокурсників і гостей свята Народний самодіяльний ансамбль танцю «Нивка».

Із щирим благословенням на відмінне навчання та добрі справи звернувся до винуватців свята настоятель Свято – Троїцького храму Української православної церкви Київського патріархату протоієрей отець Олександр.

« повернутися до списку новин