Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Бабак пояснила, навіщо потрібно було змінювати назву Мінрегіону

Переглядів: 126

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ було перейменовано на Міністерство розвитку громад і територій у зв’язку зі зміщенням фокусу діяльності відомства на розвиток людей та забезпечення їх комфорту.

Про це заявила міністр розвитку громад і територій Альона Бабак в ефірі ток-шоу “Свобода слова”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Для нас важливо було в ході цього перейменування (з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ на Міністерство розвитку громад і територій - авт.) змістити акцент на людський розвиток”, - зауважила Бабак.

Вона наголосила, що оновлене міністерство зосередиться на забезпеченні доступу громадян до всіх соціальних та комунальних послуг.

За словами Бабак, Міністерство інфраструктури України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство освіти України та Міністерство розвитку громад і територій розроблять спільний “соціальний стандарт”, відповідно до якого в кожній громаді буде забезпечуватися доступ всіх жителів до соціальної, медичної та транспортної інфраструктури

“Ми розуміємо що сьогодні людей не цікавить просто господарство, людей не цікавить будівництво і навіть регіональний розвиток. Людей цікавить якість власного життя, а це і є розвиток громад. Для людини важливо, щоб, проживаючи у своїй громаді, вона знала, скільки часу потрібно її дитині, аби дістатись до школи, або скільки потрібно щоб приїхала швидка допомога”, - наголосила міністр.

Джерело: офіційний сайт Міністерства розвитку громад і територій

« повернутися до списку новин