Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

16 травня - День вишиванки, що стала символом України, дзеркалом народної душі

Переглядів: 267

У третій четвер травня вже 13 років поспіль в Україні святкують День вишиванки. Це свято змушує українців забути про буденні справи і одягнути свою найкращу сорочку, показавши цим свою приналежність до України, повагу до традицій свого народу.

З цієї нагоди 16 травня 2019 року голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та працівники виконавчого апарату районної ради приїхали в село Родниківка,  щоб покласти квіти до погруддя Тарасу Шевченку та вшанувати пам‘ять національного Пророка і Вчителя.

Цього дня святкову сорочку одягли працівники районної ради та райдержадміністрації, інших районних установ та організацій, чимало депутатів районної ради, учнівська молодь та всі патріотично налаштовані жителі Уманщини.

Саме вишита сорочка є матеріальною та духовною спадщиною нашого народу. Вона є національним символом боротьби за незалежність, символом нескореності, незламності духу нашої нації, надії та любові.

Хай ненька Україна гаптує біле полотно для свого народу щедрими врожаями, достатком, росиними ранками, рівноправністю в світовій спільноті, миром!

« повернутися до списку новин