Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Голова районної ради Оксана Супрунець привітала уманчан із Днем міста

Переглядів: 382

6 жовтня 2018 року, з нагоди 402-ої річниці з дня першої писемної згадки про Умань, в місті відбулися святкові заходи.

Привітати уманчан та гостей міста зі святом на урочистості завітала голова районної ради Оксана Супрунець. У своєму вітальному слові Оксана Анатоліївна наголосила: «Багато уманських родин є вихідцями із сіл Уманського району. Тісне переплетіння інтересів за розвиток міста і села збагачують наш край, примножують його традиції та сприяють розвитку нашої прекрасної Уманщини.

Умань славиться своїми людьми, які мужньо боронили рідне місто в роки воєнних лихоліть, збагачували в мирній праці, щиро вболівали  й вболівають за долю і майбутнє своєї Батьківщини.

Багато уманських родин є вихідцями із сіл Уманського району. Тісне переплетіння інтересів за розвиток міста і села збагачують наш край, примножують його традиції та сприяють розвитку нашої прекрасної Уманщини.

Саме такі волелюбні, щирі, працьовиті та завзяті люди творять сьогодення і майбутнє нашого міста, формують його імідж в Україні.

День міста Умань – це хороша нагода відчути себе однією великою родиною. Бажаю усім уманцям здоров’я і процвітання, миру і спокою в Україні, палкого патріотизму до рідного міста і української держави, нових успіхів у розбудові нашого неповторного міста Умань».

« повернутися до списку новин