Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Оксана Супрунець привітала жителів Маньківщини з нагоди ювілею району

Переглядів: 502

28 вересня 2018 року голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький відвідали смт Маньківка, де взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 95-річчя утворення Маньківського району.

Звертаючись до присутніх, Оксана Анатоліївна наголосила: «День народження району – це символічний рубіж відліку нових досягнень і продовження славетних традицій поколінь його працелюбних жителів. За 95 років Маньківський район значно змінився у соціальному, економічному, духовному, культурному і освітньому розвитку. Я щиро дякую всім мешканцям району за професіоналізм, уміння жити і працювати на благо свого краю і України в цілому. Хай множиться вашою працею добробут кожної оселі, добробут кожного села, району та держави!».

Також з нагоди ювілею району Оксана Супрунець від імені депутатського корпусу Уманської районної ради висловила щирі привітання голові Маньківської районної ради Світлані Лещенко та депутатам усіх місцевих рад Маньківщини.

« повернутися до списку новин