Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Офіційний візит голови Черкаської ОДА на Уманщину

Переглядів: 705

19 грудня з офіційним візитом на Уманщину завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. В рамках візиту Олександр Іванович спільно з головою Уманської районної ради Оксаною Супрунець та головою районної державної адміністрації Євгенієм Данченком завітали до обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться у м. Умань, аби привітати вихованців закладу з Днем Святого Миколая та подарувати подарунки.

Цього ж дня очільник області зустрівся з колективом Уманської центральної районної лікарні участь у якій взяли депутати районної ради.

                      

В рамках зустрічі Олександр Вельбівець відзначив, що пріоритетним напрямком роботи влади області є розвиток медицини, аби жителі усіх районів Черкащини мали можливість отримувати якісні медичні послуги та допомогу кваліфікованих фахівців.

"З приємністю хочу відзначив роботу влади Уманщини, яка спільно з депутатським корпусом докладає всіх зусиль задля розвитку медицини в Уманському районі", - відзначив посадовець.

« повернутися до списку новин