Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

У Черкасах у рамках «Діалоги про Україну» обговорювалися питання земельної реформи

Переглядів: 114

10 жовтня 2019 року у сесійній залі Будинку рад проведено нараду з питань земельної реформи у рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського розпочати програму «Діалоги про Україну».

Виконуючи цю програму, на Черкащину цього дня завітали заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Висоцький, Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко та науковці-експерти із земельних питань.

Нарада відбулася за участю першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка, голови облдержадміністрації Ігоря Шевченка, директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігоря Колодки, інших керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів районних рад та голів об’єднаних територіальних громад, представників сільськогосподарських товариств і фермерських господарств.

На початку зустрічі присутні заслухали Тараса Висоцького, який охарактеризував стан справ із земельними ресурсами в Україні, складові земельної реформи, її доцільність, підготовку і аргументацію внесених законопроектів до парламенту; дії Уряду для забезпечення доступу малих та середніх фермерів до фінансування і  справедливого розподілу державної підтримки серед агровиробників тощо.

Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко розповів про повноваження, які покладені на нього у царині земельних відносин, механізми у викоренні рейдерства, захисту прав власників паїв, передачі функціїї управління землями об’єднаним територіальним громадам, та презентацію «Гарячої» лінії Уряду та інше.

У ході подальшої зустрічі урядовці відповіли на численні запитання. За підсумками зустрічі  має бути напрацьована узгоджена позиція черкаських аграріїв та урядовців щодо подальшої долі земельної реформи.

 

Джерело: сайт Черкаської обласної ради

« повернутися до списку новин