Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

16 листопада - професійне свято у працівників радіо, телебачення та зв’язку

Переглядів: 88

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Уманщини!

Від імені депутатів Уманської районної ради 7-го скликання прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята.

Сьогодні в житті держави і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку важко переоцінити. Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід'ємна складова нашого часу. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських і світових стандартів розвитку суспільства.

Це свято об'єднало людей різних професій: журналістів, редакторів, режисерів, операторів, зв’язківців, словом усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова. Ми, співпрацюючи з вами, цінуємо відповідальність, компетентність, почуття обов’язку при формуванні вами громадської думки, висвітленні діяльності районної ради, депутатського корпусу, життя нашого рідного Уманського краю.

Тож від щирого серця зичу всім вам міцного здоров’я, миру, добра й злагоди у ваших родинах, подальших творчих здобутків, стабільності й упевненості у дні прийдешньому. Радуйте нас своїми знахідками та досягненнями, будьте креативними й індивідуальними!

З повагою

голова Уманської районної ради                                          Оксана Супрунець

« повернутися до списку новин