Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

В Уманському НУС вітали працівників сільського господарства

Переглядів: 481

Без перебільшення, свято працівників сільського господарства – це всенародне свято, оскільки від повсякденної їхньої праці залежить незалежність країни, здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутніх поколінь. День парацівника сільського господарства відзначили в Уманському національному університеті садівництва.

                         

На урочистості з нагоди професійного свята до Уманського НУС завітали почесні гості, які щиро привітали колектив закладу вищої освіти та вручили грамоти кращим представникам університетської спільноти.

Голова Уманської районної ради Оксана Супрунець нагородила Почесними грамоти районної ради за вагомий внесок у розвиток науки, підготовку висококваліфікованих фахівців для аграрного сектору економіки України, з нагоди Дня працівників сільського господарства та 150-річчя з дня заснування факультету агрономії:

                         

Олександра Василенка – доцента кафедри публічного управління та адміністрування;

Ігора Крикунова – доцента кафедри захисту і карантину рослин;

Ольгу Підлубну – викладача кафедри обліку і оподаткування;

Віталія Кравченко – старшого викладача кафедри рослинництва;

Андрія Мартинюка – доцента кафедри агрохімії та ґрунтознавства;

Василя Новака – доцента кафедри рослинництва;

Олександра Сержука – доцента кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології.

Святкування продовжилося вітаннями учасників творчих колективів університету. Талановита молодь обдаровувала присутніх мелодійними піснями, вражала майстерними хореографічними композиціями, підтримувала позитивний настрій жартівливими гуморесками.

« повернутися до списку новин