Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Вітаємо з ювілеєм заступника голови Уманської районної ради минулих скликань Миколу МУКОВОЗА

Переглядів: 304

Керівництво та депутатський корпус Уманської районної ради сьомого скликання щиро вітають із життєвим ювілеєм заступника голови Уманської районної ради 4-го та 5-го скликань МУКОВОЗА Миколу Степановича!

У свій час Микола Муковоз працював заступником голови Уманської районної державної адміністрації, згодом - керівником апарату райдержадміністрації, керуючим справами Уманської районної ради.

Микола Степанович має численні грамоти, подяки від держави, області та району,  почесну відзнаку районної ради «За заслуги перед Уманщиною», у 2010 році був нагороджений Грамотою Верховної Ради України. І це далеко не повний перелік заслужених нагород і суспільного визнання за сумлінну працю на всіх посадах, які довелось обіймати в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування цій поважній та мудрій людині.

Бажаємо шановному ювіляру міцного здоров’я, щастя, Божої ласки, поваги та шани людської, нових успіхів та здобутків у житті та громадській роботі на благо Уманського району, на славу України!

« повернутися до списку новин