Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Загальні збори громадян села Коржова

Переглядів: 173

У населених пунктах Уманського району наразі активно проходять загальні збори громадян.

Їх мета, зазвичай, – проаналізувати роботу сільського голови й виконкому сільської ради, почути думки людей з тих чи інших питань, обговорити плани на майбутнє, визначитися з пріоритетними напрямками у роботі органів місцевого самоврядування.

07 лютого 2020 року відбулися загальні збори громадян села Коржова. Участь у сходці села взяли заступник голови районної ради Петро Бабкін, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, громада населеного пункту.

  Перед односельцями виступив сільський голова Григорій Комісар. Він прозвітував про роботу сільської ради, виконкому, депутатського корпусу, використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету, а також про виконання сільських програм про соціально-економічний розвиток населеного пункту. Сільський голова охарактеризував роботу соціальної сфери села та поділилася планами, що будуть реалізовуватись у поточному році й у перспективі.

 Заступник голови районної ради відповів на ряд запитань, що задали жителі села та подякував громаді за активність і бажання змінити життя села на краще.

 За результатами розгляду усіх вищезазначених питань прийняті відповідні рішення, що ляжуть в основу роботи сільської влади.

 

« повернутися до списку новин