Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Новини

Святкові заходи до Дня медичного працівника

Дата створення: 16:09 15.06.2018

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

В Уманському районі розпочалась підготовка до проведення туристичного семінару

Дата створення: 15:59 15.06.2018

14 червня голова районної ради Оксана Супрунець провела засідання робочої групи щодо підготовки проведення туристичного семінару за участю працівників районної ради, відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, власників зелених садиб району та директора ПП «Експотур» Ліани Роднікової.

На Уманщині незабаром відкриють Алею Слави загиблим учасникам АТО

Дата створення: 14:26 14.06.2018

Сьогодні голова Уманської районної ради Оксана Супрунець провела робочу нараду по питанню встановлення у селі Шарин Уманського району Алеї Слави загиблим учасникам антитерористичної операції.

Пам'ятну стелу загиблому в зоні АТО військовослужбовцю Віталію Звездогляду відкрили на Уманщині

Дата створення: 11:21 12.06.2018

10 червня у селі Косенівка Уманського району відбулося відкриття пам'ятника українському військовослужбовцю, який загинув у ході антитерористичної операції на сході України Віталію Звездогляду.

Відбулася виїзна нарада з очільниками територіальних громад Уманщини

Дата створення: 15:43 11.06.2018

За ініціативи голови районної ради Оксани Супрунець та відповідно до планів роботи районної ради і районної державної адміністрації 8 червня 2018 року в Городницькому будинку культури відбулась виїзна нарада з очільниками територіальних громад Уманщини.