Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Прийом громадян депутатами районної ради

п/п

Сільські (селищна) ради

ПІБ

депутата районної ради

Дні прийому

Години прийому

1.

Антонівська

Десятник  В.М.

2 та 4 субота

14:00-17:00

       2. 

Аполянка

Мальченко В. П.

1 та 4 субота

9:00 – 11:00

      3.

Бабанська

Павлик О.М.

щоденно

10:00-12:00

4.

Вільшанослобідська

Кисіль А.І.

2 та 4 четвер

14:00-17:00

5.

Вільшанська

Непотенко Д.В.

2 та 4 четвер

10:00-12:00

6.

Гереженівська

Малий  О.В.

1 та 3 п’ятниця

14:00-16:00

7.

Городницька

Шилюк В.П.

Рудий В.В.

1 та 4 субота

1 та 3 понеділок

10:00-12:00

14:00-16:00

8.

Гродзевська

Скус Я.В.

1 та 3 п’ятниця

10:00-12:00

9.

Дмитрушківська

Лівшун М.П.

1та 3 п’ятниця

10:00-12:00

10.

Доброводівська

Любченко І.І.

1 та 3 вівторок

10:0012:00

11.

Дубівська

Матерянський А.М

Кольба М.О.

2 та 4 четвер

1 та 3 вівторок

10:00-12:00

14.00 – 16.00

12.

Затишанська

Бабкін П.А.

Батурін О.А.

2 та 4 понеділок

2 та 4 четвер

 

14:00-16:00

10:00-12:00

13.

Іванівська

Супрунець О.А.

1 та 3 четвер

10:00-12:00

14.

Колодистенська

Музика В.М.

2 та 4 понеділок

14:00-16:00

15.

Коржівська

Горова В.М.

2 та 4 середа

14:00-16:00

16.

Коржовокутська

Коцюбенко В.В.

2 та 4 четвер

10:00-12:00

17.

Коржовослобідська

Кобець Л.І.

1 та 4 понеділок

9:00-11:00

18.

Косенівська

Кузьменко Л.І.

2 та 4 середа

14:00-16:00

19.

Краснопільська

Карачун П.В.

1 та 3 субота

9:00-12:00

20.

Ладижинська  

Фісун А.Р.

2 та 4 вівторок

10:00-12:00

21.

Оксанинська

Бондар Б.Б.

2 та 4 середа

15:00-17:00

22.

Острівецька

Пахолюк Б.Г.

1 та 3 середа

10:00-12:00

23.

Піківецька 

Притула Ю.М.

Посухов В.М.

1 та 4 вівторок

2 та 4 середа

10:00-12:00

15:00-17:00

24.

Полянецька

Бабкін П.А.

Коломієць С.М.

2 та 4 понеділок

2 та 4 середа

10:00-12:00

15:00-17:00

25.

Посухівська

Сальнікова Л.А.

Ковальчук М.П.

1 та 3 субота

1 та 4 вівторок

 

10:00-12:00

14:00-16:00

26.

Пугачівська

Поліщук О.В.

1та 4 вівторок

10:00-12:00

27.

Рижавська

Костенко Ю.В.

2 та 4 понеділок

14:00-16:00

28.

Рогівська  

Супрунець О.А.

Біляєв В.В.

1 та 3 четвер

2 та 4 вівторок

10:00-12:00

10:00-12:00

29.

Родниківська

Войченко С.М.

1 та 4 п’ятниця

9:00-11:00

30.

Ропотуська

Гринь Ю.І.

1 та 4 середа

10:00-12:00

31.

Свинарська  

Береговий П.М.

1 та 3 субота

14:00-16:00

32.

Собківська

Богуславський М.С.

2 та 4 середа

15:00-16:00

33.

Старобабанівська

Панченко А.І.

1 та 3 понеділок

15:00-17:00

34.

Степківка

Кравчук П. А.

1 та 3 понеділок

9: 00- 11:00

35.

Сушківська

Даценко Л.П.

Кочубей М.Д.

2 вівторок, 4 четвер

1 та 3 понеділок

14:00-16:00

14:00-16:00

36.

Танська

Ковтун О.І.

1 та 4 субота

9:00-11:00

37.

Текучанська

Козій В.А.

1 та 3 понеділок

14:00-16:00

38.

Фурманська

Башинський С.П.

2 та 4 субота

10:00-12:00

39.

Черповодівська

Кольба В.О.

Деренюк Ю.М.

1 та 3 понеділок

2 та 4 середа

11:00-13:00

14:00-16:00

40.

Шаринська  

Кравчук М.С.

1 та 3 субота

10:00-12:00

41.

Юрківська

Мордач О.А.

1 та 4 четвер

10:00-12:00

42.

Ятранівська

Тимощенко В.Г.

1 та 3 субота

9:00-11:00