Уманська районна рада
Уманський район, Черкаська область

Постійні комісії районної ради

СКЛАД  ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ УМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності та правопорядку

1. Башинський Сергій Петрович - голова комісії              

2. Коломієць Станіслав Миколайович                               

3. Панченко Анатолій Іванович- секретар комісії           

4. Кравчук Петро Артемович                                           

5. Музика Віктор Миколайович                                        

6. Степанюк Юрій Анатолійович                                       

7. Кобець Любов Іванівна                                                

8. Непотенко Дмитро Володимирович   

                        

Постійна комісія з питань   бюджету, фінансів  та комунальної власності

1. Скус Ярослав Володимирович -  голова комісії           

2. Коцюбенко Василь Володимирович – заступник голови комісії

3. Павлик Олександр Миколайович – секретар комісії   

4. Войченко Сергій Михайлович                                       

5. Батурін Олександр Анатолійович                                 

6. Карачун Петро Володимирович                                     

7. Мордач Олександр Андрійович                                     

8. Шилюк Віктор Павлович                                               

9. Пахолюк Борис Григорович                                           

10. Рудий Володимир Валерійович                                   

11. Ковтун Олексій Іванович               

 

Постійна комісія  з питань соціально-економічного розвитку та регуляторної політики

1. Мальченко Володимир Петрович -  голова комісії      

2. Тимощенко Володимир Григорович – заступник голови комісії                   

3. Гринь Юрій Іванович – секретар комісії                                                   

4. Кольба Володимир Олександрович                               

5. Костенко Юрій Валентинович                                        

6. Деренюк Юрій Миколайович                                       

7. Любченко Іван Іванович                                                 

8. Береговий Петро Миколайович         

 

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, підприємництва та  регулювання земельних відносин, екології, ліквідації надзвичайних ситуацій, охорони навколишнього природного середовища

1. Кисіль Анатолій  Іванович – голова комісії                   

2. Кочубей Микола Дмитрович – заступник голови комісії

3. Ковальчук Микола Петрович                                        

4. Матерянський Анатолій Миколайович                          

5. Фісун Анатолій Романович                                            

6. Богуславський Михайло Сергійович                                                                        

7. Притула  Юрій Михайлович                                                               

8. Кравчук Микола Сергійович                                           

9. Десятник Віктор Миколайович                                       

10. Біляєв Віктор Володимирович                                     

11. Поліщук Олександр Володимирович         

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту,   охорони здоров’я та соціального захисту населення та засобів масової інформаці

1. Лівшун Михайло Петрович голова комісії                  

2. Даценко Людмила Павлівна – заступник голови комісії 

3. Малий Олександр Вікторович – секретар комісії       

4. Кольба Микола Олександрович                                     

5. Кузьменко Людмила Іванівна                                      

6. Посухов Віталій Миколайович                                    

7. Бондар Борис Борисович                                               

8. Козій Вікторія Анатоліївна                                            

9. Горова Валентина Михайлівна                                       

10. Сальнікова Людмила Анатоліївна